Satılık Domain Almak!

Merhaba arkadaşlar,
Artık neredeyse herşey bildiğiniz üzere internet ortamından yürütülmekte. ve Satılık Domain Almak! daha da zorlaşmakta. Herşey internet ortamından olunca, bu rahatlık bize az geldi tabi ki internet ortamında olan herşeyin de daha kolay kısımlarına kaçmaya başladık. Diyelim ki alışveriş yapmak istiyoruz internetten. alisveris.com diye bir sitemiz var, bir de alisverisyapmakistiyorum.com diye bir sitemiz var. Hangisi kolay bizim için? hangisine daha sık daha çabuk gireriz? hangisini tercih ederiz? tabii ki kısa, akılda kalıcı, yazması kolay olan alisveris.com ‘u. Bir diğer bakış açısıyla bakarsak da, Google yada herhangi bir arama motorunda alışveriş diye arattık. Alisveris.com’dan daha önce karşımıza “alisverisyapmakistiyorum.com” adlı site gelirse tercihimiz genelde bu yönde olur. Buda insanoğlunun rahatlığı sevmesinden kaynaklanır. İlk sıralarda kolay erişebileceği yerlere girer, daha sonrasına bakmaz. Burada anlattığım olaylardan yola çıkarak dikkat etmemiz gereken 2 önemli faktör var bunlar şöyle;

  • Akılda Kalıcı Anlamlı ve Mümkünse Kısa Domain

  • Aldığınız domainle arama motorlarında üst sıralara çıkabilmek.

Benim şahsım adıma konuşmak gerekirse, şuan bulunduğunuz web sitem emrearici.com.tr. Asla ve asla tercih sebebim bu olmazdı, emre.com benim için daha hoş olabilir, ve seo çalışmalarım o domain ile daha kolay olabilirdi. Lakin, dolu! akılda kalıcı, kısa domainler maalesef doluyor, ve bunların sahibini bulmak zor oluyor.

Sizlere kolaylık olması açısından Satılık Domain web sitesinde sizler için binlerce güzel, seoya uygun domain bulunmakta. İncelemenizi kesinlikle tavsiye ederim!

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.