Saçı Dökülenlere Müjde!

Saçı Dökülenlere Müjde!

Hormonsal ya da başka sebeplerden ötürü saç dökülme problemiyle uğraşmaya başlayanlar için bir müjdemiz var! Artık saç dökülmesi problemine bitkisel bir çözümle dur diyebilirsiniz. Saç dökülmesi genetik ya da hormonsal sebeplerden ötürü her yaşta insanın yaşayabileceği bir problemdir. Demir eksikliği nedeniyle de saçların döküleceği göz önünde bulundurulursa, önce hormonsal bir sorunun var olup olmadığı anlaşılmalıdır. Saçı dökülenlere müjde çam terebentin ile geliyor.

Aktarlardan temin edebileceğiniz çam terebentini, şampuanın içine yarım kapak çam terebentin ekleyip kullanmadan önce çalkalarsanız mucizevi etkiyi 1 hafta içinde görmeye başlayacaksınız. Her gün kullanabileceğiniz bu şampuan, dökülen saçlarınızın yeniden çıkmasını sağlayacak ve binlerce lira harcamanıza gerek kalmadan doğal bir yöntemle yeni çıkan saçlara kavuşmanızı sağlayacaktır. Saçınıza sürdüğünüz şampuanı saç diplerinizi hafifçe çekerek masaj yaparak 2-3 dakika saçınızı şampuanla tuttuktan sonra yıkayın ve eğer saç kremi kullanıyorsanız saç kremimize de bir miktar ekleyin. Oldukça hoş bir kokusu olan çam terebentin saç dökülme sorununuza çözüm olacak.

Birçok insanın denediği ve saç dökülmesini ilk kullanımdan itibaren azaltan, sonraki kullanımlarda yeni saçlar çıkmasını sağlayan Çam terebentin hiç bir yan etkisi olmayan bir uygulamadır. Bazı kullanıcılar Bebek şampuanı kullanmaya başlayarak Bebek şampuanına çam terebentin ekleyerek kozmetik şampuan kullanımından vazgeçmiştir. Paraben içermeyen ve daha doğal bir karışıma sahip olan dökülme önleyici şampuanınızı maaile kullanabilirsiniz.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.