Modern yastık ve kırlent modelleri ve 2016 ev tekstili

Teknoloji çağındayız ve modern bir dünyada yaşıyoruz. Daha önceden evlerimizi sadece barınak amacıyla kullanıyorduk ve dekorasyonuna çok önem vermiyorduk. Şimdilerde ise evlerimiz barınaktan öte yaşam alanımız olmaya başladı. Hem evlerimiz hem de ofislerimiz için bir çok farklı tasarım fikirlerini uyguluyoruz. Sizler için ev dekorasyonunda kullandığımız belli başlı ürünleri tanıtmaya çalışacağım.

Yastık ve kırlentleri hem evimizde hem de ofisimizde kullanabiliriz.

Ev dekorasyon ürünlerinde olmazsa olmaz öğelerden birisi de yastık ve kırlentlerdir. Hem evlerimizde hem de ofislerimizde gönül rahatlığı ile kullanabiliriz. Yastık ve kırlent leri evlerimizde salonlarda, yatak odalarında, oturma odalarında ve hatta mutfaklarımızda bile kullanabiliriz.

Her tür yüzeyde ihtiyacımız olan kumaş : Döşemelik kumaş

Evlerimizde kullandığımız bir çok eşyada döşemelik kumaşları kullanıyoruz.Döşemelik kumaşlar ile koltuk yüzeyleri, oturma grupları, araç koltukları gibi çok kullandığımız yüzeyleri güzelleştirmek elimizde. Döşemelik kumaş seçimi yaparken kullanacağımız yüzeyin cinse çok önemli. Döşemelik kumaşın kullanılacağı yüzeyin dış darbelere ne kadar maruz kaldığına göre gerekli kumaş seçimini yapmamız gerekiyor.

Ev tekstil ürünleri ile yaşam alanlarınıza renk katın

Evlerimizi ev yapan kuşkusuz ev tekstil ürünleri ve ev dekorasyon ürünleridir. Evlerimizde kullandığımız halılar, kilimler, oturma grupları, zücaciye ürünleri gibi eşyalar ev tekstil ve ev dekorasyon ürünleri kategorisine girer. Ev tekstili ürünlerini, evimizin genel konseptine uygun seçersek ev dekorasyonunda başarıyı yakalayabiliriz.

*** Bu makale Sinay.com.tr‘deki görsellerden ve araştırma yazılarından derlenerek hazırlanmıştır.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.