Modaya Her Açıdan Ayak Uydurmak

Modaya Her Açıdan Ayak Uydurmak

Günümüzde artık dışarıda, iş yerlerinde, okulda her yerde ayrı bir moda rüzgârı esmekte. Televizyonu açtığınızda dahi en az birkaç tane moda programına rastlamak artık çok olağan bir şey. Çünkü herkes göz alıcı ve şık olmak için uğraşmakta. Herkes kendi ruhunu ve iç dünyasını dışa vurmakla meşgul. Ama modaya her açıdan ayak uydurmak oldukça zordur. Hem kıyafet hem takı hem de saç bakımında modaya uyum sağlamak oldukça önemli bir hal almaktadır. En güzel kıyafetle bile eğer taş devrinden kalma bir saçla geziyorsanız, aslında modaya hiç uymamışsınız demektir. Ya da tam tersi durumlarda modaya uygun bir saçla dağınık kıyafetler yine sizi kötü gösterecektir. Peki, ne yapılması gerekmekte?

Öncelikle görünümünüzle başlamalısınız. Yani saç ve yüzünüzle. Saçınız modaya uygun ve şık olmalıdır. Eğer erkekseniz sakal da önemli bir konudur. Zamana ayak uydurarak kirli sakal bırakabilirsiniz ya da sakalınızı uzatabilirsiniz. Eğer kadınsanız saçlarınız ayrı bir konu: galaksi saç modelleri, yarı tıraşlı saçlar veya tek ve alışılmadık renkli saçları tercih etseniz de etmeseniz de her zaman bakımlı olmalı. Her iki cinsiyette bakımlarını aksatmaması önemli bir konudur.

Kıyafet ise ayrı bir durum, yeni modaya uygun kıyafetler giymelisiniz. Ruhunuzu dışa vuracak ve birbiriyle uyumlu olması gereken kıyafetler herkes için önemli bir durum oluşturmaktadır.Ayrıca tüm bunları tamamlayacak takıları da unutmamak lazım. Şık ve tamamlayıcı nitelikte olan takılar ise sizi göz alıcı bir hale getirecektir. Eğer modaya her açıdan ayak uydurmak istiyorsanız bir an önce başlamanız gerek.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.