Kombi Teknik Servis Süreci

Bugün ki içeriğimizde özellikle insanların çok ciddi anlamda merak ettikleri konulardan birisi olarak dikkat çeken kombi teknik servis konusundaki süreçler ile alakalı olarak bilgilendirme yapmak istiyoruz. Kendi sektörümüzde kısa zaman içerisinde en iyi firmalardan birisi olarak hizmet sunuyor ve sizlere tüm aşamalar ile alakalı olarak bilgiler sunuyoruz.

Teknik servis süreci dediğimiz zaman aslında çok da meşakkatli bir süreç sizlere sunulmuyor diyebiliriz. Türkiye geneline baktığımız zaman özellikle ve özellikle bu anlamda yeni seçeneklerin sizlere sunuluyor olması oldukça ilgi çekici. Öyle ki modern ısıtma sistemleri dediğimizde ilk olarak akla gelen sistemlerden birisi de kombi sistemleridir diyebiliriz.

Süreç ile alakalı olarak çok ciddi anlamda bilgi sahibi olmak isteyen siz değerli müşterilerimiz için süreci maddeler halinde anlatarak fikir sahibi olmanıza da yardımcı olmak istedik. Aşamalarımız şu şekildedir;

  1. Öncelikli olarak bizleri telefon numalarımızdan arar ya da ofisimizi ziyaret edersiniz.
  2. Kombinizin markası, modeli ve mevcut hasar ile alakalı olarak kısa bilgiler tarafımızca alınır ve not edilir.
  3. Sonrasında adres bilginizi isteyerek en kısa zaman içerisinde deneyimli ve konusunda uzman ekibimizi size göndeririz.
  4. Yerinde hasar tespiti yapılır ve hasarın boyutuna göre istenirse yerinde müdahale, istenirse montaj ile sökülerek ofisimizde müdahale yapılır.
  5. Hasar giderilmesi sonucunda en uygun ücretler ile kombinizi tamir ettirmiş olursunuz.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.