Kadınlarda cinsel isteksizlik ve şifalı bitkiler

İnsanların yaratılışları gereği; erkeklerde olduğu kadar kadınlarda da cinsel isteksizlik olması doğal bir durumdur. Kadının cinsel isteksizliğinin sosyolojik, psikolojik ve genetik olmak üzere bir çok farklı sebebi bulunmaktadır. Özellikle toplum yapısı ve kişinin yaşamı kadın cinselliğini olumsuz yönden etkileyen faktörlerin başında gelmektedir. Özellikle kadınların en çok ihtiyaç duyduğu bayan azdırıcı, bayan azdırıcı damla ve azdırıcı ilaç gibi sorunlara çözüm önerileri bulmaya çalışacağız. Alternatif tıp olarak da adlandırılan şifalı bitkiler ile kadın cinselliğini üst seviyelere çıkarmak elimizde. Özellikle menapoz, vajinal kuruluk ve cinsel soğukluklar için bitkilerden elde edilmiş kürlerden bahsedeceğiz.

Kadınların cinsel isteğini arttıran yiyecekler nelerdir ?

Kadınların cinsel soğukluklarını giderecek ve cinsel olarak üst seviyeye çıkaracak şifalı bitkiler genel olarak aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;

  • Adaçayı
  • Civan perçemi
  • Anason
  • Ay çekirdeği
  • Süt
  • Nohut
  • Soya fasülyesi
  • Keten tohumu
  • Lifli yiyecekler

olarak sıralayabiliriz.

Soya fasulyesi cinsel isteksizlik için birebir

Soya fasulyesinin içerdiği bileşimde kadınlık hormonuna bolca rastlanır. Soya fasulyesi kadın cinsel isteksizliği için birebirdir diyebiliriz. Kadınlık hormonu olan östrojen, soya fasulyesinin içinde doğal olarak bulunur. Cinsel soğukluktan muzdarip kadınlar için özellikle soya fasulyesinin tüketimini tavsiye ediyoruz.

Keten tohumu da iyi bir cinsel istek arttırıcıdır

Keten tohumunun bileşiminde bolca kadınlık hormonu olan östrojen yer almaktadır. Özellikle kadınların göğüs büyütme sorunlarına en iyi çözüm keten tohumudur. Keten tohumu ayrıca kadınların menopoz dönemlerinin rahat geçmesini sağlayan en önemli bitkilerden birisidir. Sabah kahvaltılarında 1 çorba kaşığı tüketilmesi tavsiye edilir.

İstek arttırıcı çay nasıl oluşturulur ?

Bayanlar için istek arttırıcı çayı şu şekilde hazırlayabiliriz;
Civan perçemi ve anasonu birlikte karıştırdığımız zaman ve sıcak su ile karıştırdığımız zaman cinsel istek arttırıcı çayımız hazır.

*** Bu makale bayandamlasi.com sitesinde yer alan görsel ve araştırma yazılarından derlenerek hazırlanmıştır.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.