Yaşlanmayı Geciktiren Öneriler

Yazar:

Dış görünüş oldukça önemlidir. Yaşlanmayı kimse kabullenmek istemez. Cilde uygulanması için bir sürü bakım ürünü mevcuttur. Fakat her ürün faydalı değildir. Bazıları cildinize göre değildir. Cildinizi daha çok mahveder,kırışıklıkları çoğaltır. Kullandığınız her bakım ürününe dikkat etmelisiniz. Doğadan bitkisel ürünler kullanmanız daha tavsiye edilir.
Tabi bunların yanında yediklerinize de önem vermelisiniz. Asitli içeceklerden ve bol miktarda yağ içeren besinlerden kaçının.
Kötü alışkanlıklardan olan alkol ve sigaradan mümkün olduğunca uzak kalın. Cildinizi fazlasıyla yıpratır, yaşlanmaya sebep olur.
Ayrıca her yemekten çok yemeyin. Tadımlık yemeniz daha faydalı. İçinde bulunan besinler size iyi gelmeyebilir. Ispanak, lahana,tavuk,havuç,sarımsak,elma,portakal,armut gibi meyve ve sebzeler oldukça faydalıdır. Bu tavsiyeleri deneyerek yaşlanmanızı geciktirebilirsiniz.
Yaşlanmayı Geciktiren Öneriler

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

Benzer Yazılar

Neler Yeni?

Herşey

Çocuklar,

En küçük kızım bugün ameliyata giriyor. Bundan dolayı birkaç saat hiçbirşey yapmadan beklemem gerekiyor. Böyle bir durağan ve sitresli...
Devamını Oku