Windows 7 için Güncelleme Alarmı

Yazar:

Windows yeni sürümü olan windows 8 bir kaç ay önce yayınladı fakat ilgi görmedi Bunun üzerine windows kullanıcılarına windows 8 geçmesi için yeni bir yol izlemeye başladı.
Windows 8 ‘e geçmek isteyen Microsoft’tan halen Windows 7’yi kullanan kullanıcılara kötü haberverdi: Windows 7’yi hala güncelleme yapmadan kullanıyorsanız artık windows 7 de destek birimi kalkıyor.
Microsoft’un resmi Windows blog sitesinden yapılan açıklamada Service Pack 1’i yüklememiş olanlar için Windows 7’nin resmi desteği 9 Nisan 2013’te biteceğini açıkladı.
Siz hala Service Pack 1’i yüklemediyseniz problem olacak, Service Pack 1’li Windows 7 desteği 13 Ocak 2015’e kadar devam edeğini açıkladı.
Windows yeni işletim sistemi 8 kullanıcılarına 29 tl gibi bir indirimli fiyatla sunmaktadır. Fakat 2012 haziranda yeni bilgisayar almıs veya seri numarası bulunan kullanıcılarına sunduğu bir hizmet sadece. Bakalım daha neler göreceğiz.
windows7

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

Benzer Yazılar

Neler Yeni?

Herşey

Çocuklar,

En küçük kızım bugün ameliyata giriyor. Bundan dolayı birkaç saat hiçbirşey yapmadan beklemem gerekiyor. Böyle bir durağan ve sitresli...
Devamını Oku