Başarıyı yakalayan yeni bir film – Sahte sanık

Yazar:

Oyuncularına baktığınızda çok ünlü isimleri göremiyor olsak da Sahte Sanık filmi oldukça yüksek puanlar almayı başardı. İzleyenlerden tam not alan filmin yönetmen koltuğunda ise Maria Pulera oluyor. Aslında konusu birçok film konusuna benzer olarak sunuluyor olsa da ayrıntılı işleniş tarzı ile kendi farkını ortaya çıkarmayı başarmış bir film olacaktır. mek bizce ayırdığınız o zaman dilimine değecek filmler arasında yerini alıyor olacak. Sizlere gerilim hissi uyandıracak ve gecenizin oldukça heyecanlı geçmesini sağlıyor olacaktır.  

Gerilim ve Korku sahte Sanık ile buluşuyor

Sahte Sanık seyretmek istediğinizde ise kendinize 81 dakika ayırmanız yetecek.  2016 yapım yılı olarak karşımıza çıkan filmde kardeşinin öldürülmesi üzerine, onun katil ya da katillerinin peşine düşen bir kadının hikâyesini izliyor olacaksınız. Oldukça detaylı bir şekilde işlenen film sizlere gerilim ve korku filmdi dalında sunuluyor olacak.

Sahte Sanık oyuncuları
Sahte sanık oyuncuları arasında ise Tommy Beardmore
Taylor Bright
Antonio Ciano yer alıyor olacak.

Daha çok yeni olan film geçtiğimiz Haziran ayında ülkesinde vizyona girdi ve şimdilerse ise sizler için ücretsiz imkanı ile sunuluyor.  Sahte Sanık izleyeceğiniz filmler arasında mutlaka yer almalı ve en kısa zamanda kendinize bir zaman dilimi yaratarak filmi keyif ile izlemeye başlamalısınız. Tek bir tık ile Hd olarak izleyebilirsiniz.

sahte sanık
sahte sanık
[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

Benzer Yazılar

Neler Yeni?

post-image
Herşey

Ziraat Dünyası

Ziraat Dünyası | Ziraat Dünyası A.Ş adlı firma tarafından kurulmuş, Zirai ve Tarım ürünlerinin internet üzerinden tanıtımını ve satışını...
Devamını Oku
post-image
Herşey

Hastalık Tedavisi

Hastalık Tedavisi Sağlık yazılarını takip etmek ve güncel tedavi yöntemlerini incelemek isteyenlerin yeni tercihi olan sitemiz güncel içerikleri eklemeye...
Devamını Oku