Küçük Zehra Büyüdü.

Yazar:

Hülya Avşar’ın kızı Zehra yıllar geçmesin ki artık o da büyüdü. Kaya Çilingiroğlu ile evliliğinden olan Hülya Avşar’ın kızı Zehra büyüdü.
Televizyonların vazgeçilmez ünlülerinden olan Hülya Avşar son zamanlarda Yetenek Sizsiniz ve O ses Türkiye ile ekranların yüzü olurken, bir yandan da geçmişteki yaşamının en güzel varlığı olan kızı da annesi gibi kameraların karşısındaydı küçük yaşta. O sevimli ve küçük , uslu bir çocuktu. Türkiye Zehra’yı kızı gibi seviyordu. Hatta Zehra o kadar olgun ve aklı başında bir kızdı ki ailesi boşanma kararları aldığında ve boşandıklarında bunu kaldırabilen ve herşeye rağmen gülen küçük sevimli bir kızdı.
Ve o Zehra artık büyüdü. Genç bir kız oldu. Artık kameralar tekrardan Zehra’yı çekebilme yarışına girecek gibi görünüyor. Bir kafede arkadaşlarıyla görünen bizim küçük sevimli kızımız Zehra, artık genç bir Kız olmuş.
Avşar’ın güzel kızı Zehra, ünlülerin gittiği bir yemek restoranda arkadaşlarıyla birlikte kameralara yakalandı.
Zehra’nın, erkek arkadaşıyla samimi görüntüleri de kameralara yansıyan pozlardandı.
zehra_büyüdü

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

Benzer Yazılar

Neler Yeni?

post-image
Herşey

Ziraat Dünyası

Ziraat Dünyası | Ziraat Dünyası A.Ş adlı firma tarafından kurulmuş, Zirai ve Tarım ürünlerinin internet üzerinden tanıtımını ve satışını...
Devamını Oku
post-image
Herşey

Hastalık Tedavisi

Hastalık Tedavisi Sağlık yazılarını takip etmek ve güncel tedavi yöntemlerini incelemek isteyenlerin yeni tercihi olan sitemiz güncel içerikleri eklemeye...
Devamını Oku