Hayatın Tüm Heyecanı

Yazar:

hayat artık hiç eğlenceli değil. hiç heyecan verici değil. aslında bazen oluyo bu, bazen çok mutluymuşuz gibi. bazen sakin, bazen duygusal, bazen isyankar, bazen ölüyoruz aslında. nasıl bi ruh haline sahip olduğumu bilmiyorum artık. ara ara değişen psikolojim iyi mi kötü mü bilmiyorum. psikolog & psikiyatri ziyaretlerinden çok sıkıldım. ilaçlardan sıkıldım. insanlardan sıkılıp, insanlara ihtiyaç duyuyorum. ruh halimi her an Facebook adresimden takip edebilirsiniz aslında. geçen gün otobüste birinin bu emre arıcı işte feysbuktaki çocuk dediğini duydum birine. sanırım yakında tarihe adım kazınacak, en aptalı buydu diye. bilmiyorum. umrumda değilsiniz. bazınız umrumda. o bazınız da yoksunuz gibi. beni sevmeyen herkesi seviyorum. beni sevenler çok sıkıcınız. kendimi tanımlayamıyorum. kafayı yiyorum. iki tane playlist le günü bitiriyorum. Biri canım olan @Mayoneziseverim in hazırladığı BU playlist, birinin linkini veremiyorum, intihar sebebiniz olmak istemem. oldu, iyi günler.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  1. Ayşenur. 7 sene ago
    Reply

    “insanlardan sıkılıp, insanlara ihtiyaç duyuyorum.” güzel. Güzel bi ruh halin var. Bence hasta değilsin sadece farklısın.

  2. Ayşenur. 7 sene ago
    Reply

    “insanlardan sıkılıp, insanlara ihtiyaç duyuyorum.” güzel. Güzel bi ruh halin var. Bence hasta değilsin sadece farklısın.

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

Benzer Yazılar

Neler Yeni?

Herşey

Çocuklar,

En küçük kızım bugün ameliyata giriyor. Bundan dolayı birkaç saat hiçbirşey yapmadan beklemem gerekiyor. Böyle bir durağan ve sitresli...
Devamını Oku