Göz Altı Torbalarınızı Dert Etmeyin

Yazar:

Gözler vücudumuzda en çok  ilgi çeken kısımlardır. Etkileyici durumunuzu gözlerinizle ortaya sergileyebilirsiniz. Fakat gözlerinizin altındaki torbalardan şikayetçi misiniz ? Bu durumdan nasıl kurtulabilirsiniz ? Gözlerinizin altında nasıl torbalar oluşuyor ? Her sorunuzun cevabı ” Göz Altı Torbalarınızı Dert Etmeyin ” adlı yazımızda.
Öncelikli olarak uyku düzeninizi bir gözden geçirin. Geç yatıp erken kalkarsanız ya da uykunuz tamamen düzensiz bir şekildeyse bunun sonucunu gözlerinizin altındaki torbalarla ödersiniz. Kurtulacağınız yöntemlerden bir kaçı şöyledir:
-Uykunuzu düzene sokarsanız
-Kremler ve ya bitkisel ürünler kullanırsanız
-Cildinize düzenli bir şekilde bakım yaparsanız
-Yapacağınız makyajın gözünüze alerji yapmaması gerek. Mümkün olduğu kadar evdeyseniz gözünüze fazla makyaj yapmayın. Özellikle de uyuyacağınız sıra da makyajınızın olmaması daha sağlıklıdır.
Göz Altı Torbaları

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

Benzer Yazılar

Neler Yeni?

post-image
Herşey

Ziraat Dünyası

Ziraat Dünyası | Ziraat Dünyası A.Ş adlı firma tarafından kurulmuş, Zirai ve Tarım ürünlerinin internet üzerinden tanıtımını ve satışını...
Devamını Oku
post-image
Herşey

Hastalık Tedavisi

Hastalık Tedavisi Sağlık yazılarını takip etmek ve güncel tedavi yöntemlerini incelemek isteyenlerin yeni tercihi olan sitemiz güncel içerikleri eklemeye...
Devamını Oku