Get My Ads Saadet Zinciri Mi?

Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda size milyonların merak ettiği get my ads sistemini elimden geldiğinde anlatmaya çalışacağım. Biraz soru cevap halinde açıklayıp, yazının en sonunda düşüncelerimi detaylı şekilde yazacağım. Öncelikle lütfen sistemi ikinci üçüncü ağızdan dinlemekle uğraşmadan yazının tamamını okuyunuz. Haftalarca araştırma yapan birisinden dinlemeniz eminim ki size daha iyi gelecektir. Sizin haftalar verip araştırma yapmanıza gerek yok. Evet soru cevap şeklinde ufak çaplı anlatım yapmak gerekirse şöyle;

Get My Ads Nedir ?

Get My Ads bir reklam firması kuruluşudur. Kuruluş derken, resmileştirmek amaçlı reklam işine girdiklerini düşünüyorum. Siz reklam veriyorsunuz, diyelim ki; web sitenizi, bir ürününüzü, get my ads hesabınızı, facebook sayfanızı, yada sadece isim soyisminizi önemsiz.  Yaptığınız bu reklamı bazı web sitelerinde yayınlıyorlar, ve reklam verenden aldıkları paranın bir kısmını reklam alana, bir kısmını tekrar size, bir kısmını kendilerine alıyorlar.

Get My Ads Tam Olarak Nedir?

Yukarıdaki anlatımın kısa geldiğini, get my ads sistemi detaylı anlatım istediğinizi duyar gibiyim. Bana da ilk başta böyle yarım anlatan çok oldu lakin araştırdığımda daha detayını öğrenebildim. Tam olarak olay şöyle; web sitenizin olduğunu düşünerek örneklendireceğim için siz yukarıda belirttiğim seçeneklerden birini aynı yere koyarak düşünebilirsiniz. web sitenizi get my ads sistemine eklediniz, ortalama 2.000 gösterim satın aldınız. Sizin web sayfanızı 2.000 kişiye reklam alan web sitelerinde yayınlıyor. Diyelim ki bu 2.000 kişi için siz 50$ ödediniz. Bu 50$ ın 10$ını kendine alıyor, 10$ ını size geri ödüyor, geriye kalan 30$ ı ise reklamınızı yayınlayan web sitesine ödüyor.(şimdilik rakamlar sadece örneklerden ibaret.) Sistemin ana işleyiş şekli bu şekildedir.

Get My Ads Üyeliği Ücretli Mi?

Hayır, get my ads üyeliği ilk etapta ücretsizdir, gelir elde etmek istiyorsanız eğer ücret ödemeniz gerekecektir.

Get My Ads Güvenilir Mi?

Şimdilik evet güvenilir. Neden şimdilik deyip dikkatli olmanız gerektiğini yazı sonunda düşüncelerim kısmında bulacaksınız, okumaya devam edin lütfen.

Get My Ads Nasıl Üye Olunur?

BURAYA TIKLAYARAK üye olabilirsiniz.

Get My Ads Kazançları Gerçekten Gönderiyor mu? Get My Ads Para Gönderiyor mu?

Şimdilik evet. Neden şimdilik deyip dikkatli olmanız gerektiğini yazı sonunda düşüncelerim kısmında bulacaksınız, okumaya devam edin lütfen.

GetMyAds Şikayetleri

Get My Ads hakkında pek bir şikayet konusu göremedim. Şimdilik herkes ödemesini düzenli olarak alabildiği için kimse şikayetçi değil.

Get My Ads Hakkında Düşünceleriniz Nedir?

Anlatacağım fikirlerimi buradan anlatayım arkadaşlar. Get My Ads e bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine üye oldum. Tavsiyesi derken konuyu daha açık anlatayım, birgün durumuna ciddi paralar kazanmak isteyenler ulaşsın demiş. merak ettim, nedir bu? dedim. Anlatmaya başladı arkadaş şöyledir böyledir. Dedim bu saadet zincirinden başka bişey değil. Sonra bana kendi adına gelmiş para dekontlarını gönderdi, inandım tabii. Hemen üye oldum. Tanışmam bu şekilde oldu get my ads le. Şimdilik iyi ki tanışmışız diyorum açıkcası. Şimdilik deme sebebim arkadaşlar, get my ads evet en düzgün adımları atarak ilerleyen bir firma. Lakin, en büyük dev holdinglere dahi güvenemezken, neyimiz var neyimiz yok verecek kadar bu firmaya da vermemeliyiz. Ben verdim mi? Evet verdim, ama verdiğimi geri aldım, bundan sonrası kazanç oluyor benim için. Arkadaşlar sisteme üye olmanızı TAVSİYE EDERİM. lakin ne var ne yok herşeyi verecek kadar para yatırmayın! Sisteme üye olduktan sonra reklam kampanyası başlatmanız gerekiyor. para kazanabilmek için bu gerekli. 50$ yatırdıktan sonra hesabınız reklam yayınlamaya başlıyor, ve otomatik olarak günlük gelir elde etmeye başlıyorsunuz. Kazandığınız gelirlerle tekrar kampanya başlatıp geliri 2 katına çıkartabiliyosunuz. Yatırdığınız bu para aylarca ölmeyip kazanç getiriyor. Aynı zamanda birini üye yaparsanız eğer yaptığınız üye başı 6$ kazanç sağlıyorsunuz. Diyelim ki beni üye yaptınız, benim üzerimden 6$ kazandınız, sonra ben birini üye yaparsam, ondan da 6$ kazanıyorsunuz. Ve para dilediğiniz anda hesabınıza yatıyor. Üye olmak için şu linkten olun arkadaşlar ; https://getmyads.com/r/756502?lang=tr&to=account/register  buradan üye olduktan sonra benden her konuda destek alabilirsiniz.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.