Gerdek Gecesi Yapılması Gerekenler

Dünya’da hergün birileri evleniyor, hergün birileri bu meşhur geceyi yaşıyor lakin bu konu hakkında toplu oluşturulmuş, geceyi tamamen anlatan bir makale bulmak mümkün değil. Biz de bu konuda bir şeyler yazalım istedik. Başlıklar Halinde aşağıda Gerdek Gecesi ile ilgili herşeyi anlatacağım! Sorusu olan arkadaşlar ise yazının aşağısında yorum kısmından yorum yazsınlar lütfen.

 

Gerdek Gecesi Nedir?

Gerdek Gecesi Dünyalarını birleştirmiş, evlenmiş insanların birlikte olduğu geceye verilen isimdir. ( İlla Gece olması Gerekmiyor, Gündüz de olur. İsmi odur. )

Gerdek Gecesi Kadın Hasta ( Adet, Aybaşı ) Olursa Ne Yapılır?

Tabii böyle talihsizlikler olabiliyor. Bir sürü evli çiftin yaşadığı problemdir bu. Gelin önceden tarihin denk geldiğini fark ederse doktoruna YADA eczanesine danışarak Adet geciktirici kullanabilir. Lakin kullanmadı ve düğün günü adet günü ise ilişkiye girmeden, HATTA hiç bir cinsel temas, ilişkiye yakınlaştıracak sözler kullanmadan hastalığının geçmesini beklemek zorundadır. Dinimiz bunu emretmektedir, Sağlık açısından da doğru olan budur.

Gerdek Gecesi Erkek Ne Yapmalıdır?

Gerdek Gecesi Erkek en çok alttan alması gereken kişidir. Kadınlar yapıları gereği narin, hassas, kırılgan, ürkek olurlar. Erkekler sabırla eşin hazır olmasını, yavaş ol diyorsa yavaş olmasını, bugün olmaz diyorsa bir sonraki günleri beklemelidir. Duymuşluğumuz vardır, aylarca kadının korkusundan yanaşamayan erkekler vardır. Bu durum böyle de olabilir. Kadını kırmadan, incitmeden yanaşmalı sabırlı olmalıdır.

Gerdek Gecesi Kadın Ne Yapmalıdır?

Gerdek Gecesi Kadın erkeğine anlayış göstermelidir. Yaşayacağı şey evet büyük bir şey, zor bir şey. Ama korkularını yenmek zorunda olduğunu unutmamalıdır. Erkeğin sabır göstermesinin yanında oda erkeğini düşünüp ona yardımcı olmaya çalışmalıdır.

Gerdek Gecesi Alkol Kullanımı

Gerdek Gecesi için konuşmuyoruz sadece, dinimizde alkol zaten haramdır. Hiç bir zaman kullanmayın alkolu. Hele hele düğün günü, o mutlu gece eşinize ve kendinize bunu yapmayın. O gün Kılacağınız namazı alkollü iken kılamayacak, şükrünüzü edemeyeceksiniz. Günahınız çifte point artacaktır.

Gerdek Gecesi Neler Günah?

Gerdek Gecesinde günah olan şeyler aslında başka zamanda da günah olan şeylerden farksız. Tamamiyle aynıdır. Alkol günahtır, Ters ilişki(Arkadan,Popodan) günahtır. Ayrıyeten Sormak istedikleriniz için alt kısımdan yorum olarak yazınız. Bilgileriniz gizli tutulacaktır.

Gerdek Gecesi Edilecek Dua Nasıl Olmalı?

Gerdek Gecesi Namazdan Sonra Damat, gelinin kakülünden tutup: “Allahümme barik lî fî ehlî ve barik lî ehlî fiyye, Allahümmerzuknî minha verzukha minnî Allahümmecma’beynena ma cema’te fî hayrin ve ferrik beynena iza ferrakte fî hayrin” duasini okur Onunla cima edecegi zaman: “Allahümme bismike estahleltü ferceha ve bi emanetike ehaztüha Allahümme fema kadayte sey’en min rahmiha fec’alhü barren takiyyen, vez’alhü müslimen seviyya ve la tec’alhü müfsiden serîken lis-seytanî” der

Gerdek Gecesi Pozisyonları Nasıl Olmalı?
Bu konu +18 olduğu için içeriğine hiç değinmiyoruz. Daha önce de belirttiğimiz gibi, ters ilişkiden kaçınarak, kendinize zarar vermeyecek şekilde her türlü şey sizin hayal gücünüze kalmıştır.
Soru ve sorunlarınız için aşağıdan yorum yapınız.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.