Fazla Kilolar Çekici Olmaya Engel Mi?

Fazla Kilolar Çekici Olmaya Engel Mi?

Aslında bu sorunun cevabı kişiden kişiye göre değişebilir. Kilolu kadınlar veya erkekler, eğer kusurlarını gizlemeye yönelik giyinirlerse Fazla kilolar çekici olmaya engel mi sorusunun hayır cevabına referans olurlar. Eğer fazla kilolu iseniz bir kaç giyinme numarası ile siz de çekici görünebilirsiniz.

Kilolu Bayanlar Nasıl Giyinmeli?

Kilolu bayanlar, renk olarak genellikle koyu renkleri ( siyah, lacivert, kahverengi) tercih etmelidir. Ama eğer açık renk giyinmek isterlerse baştan aşağıya aynı renk tonlarını seçmelidir. Yani kırmızı giyiniyorsanız kırmızı olarak devam etmelisiniz. Desen konusuna gelecek olursak genelde çizgili tercih etmeyiniz. Eğer tercih edeceksiniz tercihiniz dikey çizgilerden yana olmalı. Çünkü yatay çizgiler sizi olduğunuzdan daha geniş gösterir. Eğer basen bölgeniz genişse desensiz pantolonlar ve etekleri, göbek bölgeniz geniş ise desensiz ve koyu renkli bluzları tercih etmeniz sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterecektir. Eğer bu önerilere uyarsanız fazla kilolar çelici görünmeye engel mi sorusunun cevabı sizin için hayır olur.

Kilolu Erkekler Nasıl Giyinmeli?

Eğer kilo sorununuz göbek bölgenizdeyse daha çok spor gömlek ve polo yaka t-shirtler tercih etmelisiniz. Bu sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterecektir. Renk konusunda aşırıya kaçmayın. Az ve ana renkleri kullanmanız sizi hem şık hem de zayıf gösterecektir. Pantolon konusunda ise canvas pantolonlar sizi daha şık ve daha zayıf gösterecektir. Yukarıda belirttiğimiz gibi eper bu önerilere uyarsanız sizin için de kilolarınız çekici olmanıza engel olmayacaktır.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.