Etkili ve Kaliteli Tesisat Temizliği

Kısa Sürede Etkili ve Kaliteli Tesisat Temizliği Hizmetleri Sunuyoruz
Kombi bakım ve onarım hizmetlerinin yılda en az bir defa gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Ancak yılda iki defa yapılan kombi ve petek temizliği kombilerin verimli çalışması için oldukça önemli bir yere sahiptir.
Kombilerin bakımı sonbahar ve yaz aylarında olmak üzere yılda iki defa gerçekleştirilmelidir. Kombilerin temizliğinin sağlanması daha az yakarak daha çok verim elde etmenize olanak sağlamaktadır.
Kombilerin temizliği gerçekleştirilirken uzman ekiplerimiz adresinize gelerek kısa sürede bakım ve temizlik hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Tesisat temizliği hizmeti sunarken evlerin kirlenmesi söz konusu değildir. Petek ve kombi temizliğine uygun temizleyici kimyasallar ve makineler kullanılarak kısa sürede temizlik işlemlerinizi başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Kaliteli Tesisat Temizliği Hizmeti Sunuyoruz

Firmamız yıllardan beri kombi ve tesisat temizliği alanında hizmet sunmaya devam ediyor. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamızda kaliteden ödün vermeden çalışmaya devam ediyoruz.
7 gün 24 saat boyunca kombi bakım hizmetleri sunuyoruz. Akc Teknik servisimizi tercih ederek petek ve kombi temizliği yaptıran müşterilerimiz temizlik öncesi ve temizlik sonrası meydana gelen büyük farkı yakından görme fırsatına sahip olacaktır.
Firmamız tesisat temizliği için apartman ve siteler için özel fiyat uygulamaları gerçekleştirmektedir. Konya kombi servisi olarak apartman ve sitelerin toplu olarak gerçekleştirecekleri tesisat temizliği işlemleri için uygun fiyatlarla hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Tesisat Temizliğini Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Konya kombi servisimiz Konya’da petek ve tesisat temizliği alanında sektörün öncüleri arasında yer alıyor. Uzun yıllardan beri kombi bakım ve onarım ile teknik destek hizmeti sunan firmamız derinlemesine temizlik hizmeti sunarak kombilerden alınan verimi büyük ölçüde arttırıyor.
Kaliteli ve yerinde bir kombi temizliği gerçekleştiren firmamız kombi temizliği hizmetlerini sunarken öncelikle kombinin içerisinde bulunan tozları özenle temizliyor. Ardından yanma haznesindeki tozlar ile tesisat filtresi temizleniyor.
Brülör yıkandıktan sonra ateşleme elektrotları zımparalanıyor ve prop gözleri dikkat edilerek özenle temizleniyor. Motor fanının tozları temizlendikten sonra genleşme hava tankındaki hava ölçülüyor. Genleşme tankının içerisindeki havaya bakılıyor ve gerekmesi halinde gaz basılıyor.
Kombinin kalori kapasite atarı yapıldıktan sonra cihazın kontrolü yapılıyor. Cihazın kontrolü yapılırken sıcak su akışı kontrol ediliyor ve her şeyin yolunda olması halinde cihaz temiz bir şekilde müşterimize teslim ediliyor.
Kombi Bakımınızı Yaptırın Tasarruf Sağlayın
Kombi bakımınızı yaptırdığınızda büyük oranda tasarruf sağladığınızı göreceksiniz. Kombi servisimiz tüm kombi markalarında bakım hizmeti sunmaktadır. Konya Ferroli kombi bakımı, Konya Buderus kombi bakımı gerçekleştiren firmamız her markaya özgü kombi arıza kodları hakkında detaylı bilgiye sahiptir.
Uzman ve sertifikalı personellerimiz kombi markalarının temizliğini gerçekleştirebilecek ve hata kodlarını tespit edebilecek kaliteli çalışanlardan meydana gelmektedir. Tesisat temizliği yaptırmak istiyorsanız içiniz rahat bir şekilde kombilerinizi bize teslim edebilirsiniz.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.