EA’dan Battlefield 1 oyuncularına müjdeli haber!

Electronic Arts tarafından satın alınmasının ardından geliştirdiği oyunlarla dikkat çeken DICE firması, son olarak oyuncuların beğenisine sunduğu Battlefield 1 oyunu için Premium Pass isimli yeni bir uygulama başlatmaya hazırlanıyor. Bu ücretli üyelik programına erkenden kayıt olan oyuncular, yeni gelen DLC ve ek geliştirmeleri ilk olarak edinme fırsatını yakalayacaklar. Her DLC çıkmadan en az 2 hafta önce indirebilmeye hak kazanacak olan oyuncular, ilk olarak 2017’nin Mart’ında “They Shall Not Pass” DLC’sini indirecekler. Üstelik hepsi bununla sınırlı değil. Yeni haritalar, modlar, savaşçı sınıfları, silahlar, arabalar ve ordular da Premium Pass ile elde edilebilecek.

Battlefield 1 Premium Pass programına yalnızca 50 $ karşılığında kayıt olan oyuncular, aşağıdaki avantajlardan faydalanabilecekler:

  • İlk DLC’de Fransız ordusu eklenecek, ikinci ek pakette ise Rus İmparatorluğu ordusu yönetilebilecek.
  • 16 yeni online harita
  • Yeni operasyonlar ve oyun modları
  • Yeni elit sınıflar
  • 20 yeni silah ve yeni araçlar

Ek olarak bu yıl içinde, Kasım ayında yeni silah desenlerinin de oyuna eklenmesi bekleniyor.

Dünya genelinde 300 milyondan fazla kayıtlı oyuncuya sahip olan EA, alt firması olan DICE ile işbirliğine giderek ürettiği Battlefield 1 oyununda büyük bir ivme yakalamayı başarmıştı. Xbox One, PC ve PS4 platformları için üretilen oyun resmî olarak 21 Ekim tarihinde tüm dünyada satışa çıkarılacak. Sabırsız oyuncular Early Enlister Deluxe Edition isimli paketi satın almaları halinde bu tarihi 3 gün daha önceye çekip 18 Ekim’de Battlefield 1’e giriş yapabilecekler.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.