Deus Ex Go’nun çıkış tarihi netleşti

Deus Ex oyuncuları tarafından merakla beklenen sıra tabanlı bulmaca oyunu Deus Ex Go’nun çıkış tarihi nihayet belli oldu. Oyunun yapımcısı Square Enix Montreal tarafından yapılan açıklamaya göre oyunun Go versiyonu iOS ve Android cihazlar için 18 Ağustos tarihinde yayınlanacak. Google Play Store ve App Store’dan indirilebilir hale gelecek olan oyunun ücretli satılması bekleniyor.

Orijinal oyunda olduğu gibi Deus Ex evreninde geçen Go oyununda çift taraflı çalışan casus Adam Jensen’i canlandıracağız. Daha önce de Tomb Raider ve Hitman Go oyununu yapan Square Enix, Deus Ex Go oyununda “Go serisindeki en zorlu ve heyecanlı bulmacalar”ın bulunacağını belirtti. Ayrıca TF29 ve Juggernaut Collective gibi müttefiklerinizden de yardım alarak oyundaki zorlu bölümleri geçebilmeniz mümkün.

Eğer halen daha görmediyseniz, Deus Ex GO’nun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Oyun hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.

 

Bölümleri geçmek için başvurabileceğiniz casusluk yöntemleri arasında sistemleri hackleme, koruma bekçilerini şaşırtma, arkadan sessizce yaklaşma ve dikkatleri başka yöne çekme gibi farklı seçenekleriniz mevcut. Ancak taktiklerinizin başarılı olması için zamanlamayı çok iyi ayarlamanız gerekiyor. Oyun sıra bazlı çalıştığı için siz her hamlenizden sonra diğer karakterler üzerinize doğru gelebilir ve sizi etkisiz hale getirebilir.

Geçmiş tarihlerde yayınlanan Go serisi oyunlarının aksine Deus Ex Go’da kendi bölümlerinizi özgürce oluşturabilmeniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilmeniz de mümkün olacak.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.