Bronde Saç Modası

Bronde Saç Modası

Tüm bayanlar için saç rengi önemlidir ve neredeyse her yıl bir renk moda olur ve sokağa çıkıldığında aynı rengi kullanan birçok kişi ile karşılaşırız. Bronde saç modası ise 2015 yılı yaz aylarından bu yana vazgeçilmezler arasına giren bronde ünlü bayanları da etkisi altına almış durumda, Birçok ünlü bayan kullandıkları renklerinden vazgeçip bronde modasına katılmış durumda, Barbara Palvin , Jenifer Lopez , Beyonce , Blake Lively da bu akıma katılanlar arasında.

Bronde dediğimizde akla gelen renk sarı, kızıl siyah gibi tek bir renk değildir bu kadar sevilmesinin sebebi belki de budur birkaç rengi aynı anda barındırmasının etkisi fazla gibi görünüyor. Bronde Kumral ile sarışın arasında, Kahve tonlarına yakın olan ve bal rengi ile kumralın karışımından oluşan ışıltılı bir renktir.

Genel olarak saçı ve tonları saç rengini kullanan bayanların bu renge gözlerinin alıştığı için kolay kolay vazgeçemeyeli söylenir ve birçok kişinin de uzun yıllar sarı renk ve tonlarını kullanıyor olması bunun ispatıdır. Sarışın bayanların dahi bu akıma ayak uydurması ve benimsemesi herkesi cesaretlendirdi ve ışıltı saçlar için adım atanların sayısı gün geçtikte artmaya devam ediyor. Boyalı saçların genelinde yaz aylarında karşılaşılan bir durum olan deniz ve havuzlar nedeni ile boyaların çabuk akması ve renklerin matlaşarak sağlıksız görünüme sahip olmasından uzaklaşmak için rutin bakımların ihmal edilmemesi şart.

 

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.