Boşaldığım Yazı :) Boşalıyorum..

ohh be sonunda beklediğim an 🙂 ve boşalıyorum.. şimdi okuyucular dicekki ne boşalması ya sapıkmısın 😀 asıl siz sapıkmısınız ya ? içiniz dışınız kötülükle dolu.. terbiyesizler.. boşalma sebebim anladığınız gibi değil.. içimi boşaltıyorum.. 2 gündür yazmak isteyip yazamadıklarım vardı ve şimdi yazıyorum.. şimdi herkez biliyo ki bi aşk acısı çekiyodum hani, deli gibi seviyodum.. hala seviyorum ama acı çekmiyorum..  şimdi herkez dicekki sapıkmısın lan sen daha dün unutamadım falan filan yazıyodun şimdi ne diyosun 🙂 bu sapıklıktan değil belki aklımın başıma gelmesinden kaynaklanıyo.. hakkaten kendimi baya baya salak konumuna getirmişim, şimdi bikaç günlük koşturmacam bitti sayılır, yani başlamadan bittiri bikaç yere gidecektim ankara istanbul vb.  şimdilik iptal oldu. şimdi kız meselesine gelelim 🙂cumartesi günü anlatmıştım ya önceki yazılarımda arkadaşlıkdanda silmiştim hani o gün gene dayanamadım ve yazdım.. pazar günü oldu Harun öznur ben dolaşıyoruz öznur benim kızla mesajlaşıyor falan kız halen istemiyor benim canım sıkılıyor falan.. akşama kadar dolaştık işte üçümüz ve akşam oldu dükkana geldim ben.. salak gibi hala ağlıyorum falan aklıma geldikçe ve siteye bişeyler ekledim.. Beğendiğim Yazılar ve Şiir bölümünden görebilirsiniz.. neyse ben bunları ekledim falan ve bu haftalarda çok ağladığımdan gözlerimin altı şişmiş aynaya baktım onu farkettim bide.. eve geçtim dükkandan ve biraz düşüneyim dedim biraz düşündüm düşüncem şuydu ” yav bende kalp var? sıkıntıya gelmemem gerek ? sigara bile bana yasakken zaten en büyük kötülüğü kendime yapıyorum onu içerek. ee bu kız bana yapmadığını bırakmadı ? neden hala üzülüyorum ? ” bunları düşündüm. ve fuzbing olduğum aklıma geldi. hani şu eski emre. istediği kişiye dur dediğinde durduran yürü dediğinde yürüten.. bi kıza değermiydi ? yoo. ne kadar seversen sev. o sevmiyosa ne gerek vardı üzülmeye ? neyse.. şimdi bu yazıyı kız okucakmış gibi düşünerek az önce dediğimi açıklıyorum. bu kız bana yapmadığını bırakmadı dedim ya. o görse ” ne yaptım sana emre ? ” derdi eminim. şimdi bunları açıklayım.

kızım bizim senle kavgalarımız neydi ya ? bak sayayım hepsini.

” CeyhAn, Deniz, Kıyafet, Akşam dışarı çıkma, Sigara , Esat, Göksel, Emre9, Ceyhun ” başka varmıydı kavgamız ? varsa aşağıda yorum yaz kısmından yazarsan sevinirim. şimdi hepsine açıklama getiricem.

Ceyhan = Ceyhan, Ayşeyle konsere giden bi arkadaşı sayesinde tanışan ve ayşeye teklif eden biridir. ve biz bigün telefonla konuşuyoruz ayşeyle. ben kapatıyorum sonra bidaha arıyorum bi bakıyorum meşgul. kimle konuşuyodun ayşe? ceyhan la. o kim ? şu teklif eden çocuk kabul etmemiştim ya. ayşe sana teklif eden biriyle neden konuşuyosun ? zaten sevmiyodu öylesine teklif etmişti konuşsam nolcak. ben deliriyorum çocuğun numarasını istiyorum falan. vermiyo tabi kötü bişey derim yada yaparım diye, neyse ben buluyorum numarasını arıyorum falan konuşuyoruz çocuk halen ayşeyi sevdiğini söylüyor. ve ben deliriyorum tabi doğal olarak bide üstüne küfür ediyor. ve küfür baya bi ediyo yani. neyse ben susuyorum. çocuk bigün içmişmi nolmuş ayşeyi arıyo intihar etcem diye ve ayşede konuşuyo çocuk intihar etcek diye, ben gene deliriyorum tabi sanane diye falan. neyse birinci kavgamız bu. şimdi siz söyleyin kim haklı ?.

 

Deniz = Deniz konusu, nefret ettiğim bi konu. sen kızla evlenmeyi düşünüyosun falan ama o denize giriyor falan. tamam denize girmesi normal küçüklükten beri giriyomuş değiştirmemem gerekiyor ama ben kıskanıyorum. ve yanlız başına denize gidiyor. benim düşüncem ilk olarak şu, sevdiğimi kimse görmesin, benden başkası göremesin , dokunamasın falandı. ikinci düşüncem ise öbür dünyasıydı. bi yandan kurtarıyodum biraz günahından ama. neyse kavgamsı bi olay aklıma gelenlerden biri şu ; ben ayşeye dedimki denize gitme gidiyosan da az git, bigün gitmek istediğini söyledi ve kırmak istemedim git dedim, ama yanlız gidicek ve içim içimi yiyo. ister istemez bozuldum biraz trip yapıyorum gibi bişey. bi kavgamızda buydu .. ( bu arada ayşem bana 1 defa bitanem demişti. kızdım diye. mesajı bayabi silmemiştim ama erhanım saolsun yanlışlıkla silmiş mesajları. mesajda şöyleydi sanırım ; emre bitanem burda fazla kimse yok zaten çok kalmıcam gibi bişeydi.. ) neyse bu konuyu kabul ettirdim deniz konusuda kapandı uzun zaman önce. neyse diğer kavgamıza geçiyorum..

 

Kıyafet ; ayşe açık giyinen biriydi.. ben onu öyle sevdim değiştirmemem gerekti belki deniz konusunda olduğu gibi ama değişse benim için daha iyi olcaktı. bana göre açıktı çünki giyinimi. ve ben değiştirdim. biraz olsun kapandı. öbür dünyası içinde iyi olcaktı çünki. ve ben kabul ettirdim bayabi kapandı işte. yani bu konu uzun zaman önce kapandı.

 

Akşam Dışarı çıkma falan : akşamları dışarı çıkıyodu. bi kız için iyi olmucak bişey. arkadaşlarına bakarmısın ? hangisi çıkabiliyor ? babaları izin veriyormu ? yoo. demekki okadar anne babanın bir bildiği var dimi ? bu konuyu sana açtığımda demiştin ki babam bizi bilerek serbest bırakıyor. kendimiz yaşayalım doğrumuzu yanlışımızı kendimiz öğrenelim diye. sende böyle yapsan olmuyomu demiştin. ne gerek var ? bu kadar insan yanlış biliyor olamaz. ben sana baştan söylüyorum kötüyü iyiyi. neyse bu konuyuda kabul ettirmiştim uzun zaman önce. ve kapanmıştı konu.

 

Sigara : Sigara konusu, sigaraya bağımlı olmucam dedin. ama oluyodun farkında değildin. içesin geliyodu. sigaraya bağımlı olmak budur zaten içesin gelmesi, ben sana demiştim ki ben içme dediğimde içmiceksin ısrar da etmiceksin tamammı ? demiştim tamam ama arada bi izin ver olurmu ? demiştin. bende tamam demiştim. birde ; ramazan girince içmem zaten demiştin. birde ; okul başlayınca içmem zaten demiştin. ama hala içtin. izin vermedim gene içtin. ramazan girdi, okul başladı, ben izin vermedim içtin ! he bide ben sana demiştim ki içersen bidaha konuşmam. ama sen bu lafımı bile dinlemeyip içtin ! bu yüzden kavga ettik falan. sonra gene barıştık. ve ben sana sonra izin verdim. artık istediğin kadar iç diye. yani bu konuda kapanmıştı kavga kalmamıştı.

 

Esat = Esat, Ayşeyi uzun zamandır seven, teklif eden ayşenin kabul etmediği biri. bigün bişeyler oluyo esatla ilgili ne olduğunu hatırlamıyorum. ayşeden esatın numarasını istiyorum ve gene vermiyor. neyse ben onuda buluyorum tabiki. ve konuşuyorum çocukla. bana küfür ediyo. ” sen kimsin lan ” ” ben seviyorum onu ” diyo. beni öldürceğini söyliyo. ulan sen kimsinki beni öldüresin ya ? bu yazıyı okuyanlar tanıyor beni. bana bişey olmucağını istediğimi istediğim yerde yapabileceğimi herkez bilir. ben küfürleri yutuyorum artık. ite karşı it olmayım diyorum. susuyorum. ama ayşeyi sevmesini falan kaldıramadım. neyse ben oraya gitmeye karar verdim artık çocuğu öldürcem artık. çünki doldum baya. neyse çocuk özür falan diledi artık. ben bundan da vazgeçtim. ve 1 senelik olay bu. yani kapanalı bayabi oldu. bu da artık kavgamız değildi.

 

Göksel = Göksel, ayşenin en yakın ve eski arkadaşlarından biri, kıskanmamam gerekiyor evet. ama bi gece konuştuğunu farkettim. ve gökseli anlatırken bigün sabah ayşeyi uyandırdığını falan farkettim. ve doğal olarak birazcık kıskandım. bu konuda fazla bi kavga etmedik zaten sadece kıskandığımı söyledim falan. olay fazla büyümedi ayşe silerim tamam dedi. ama ben dayanamadım silme dedim. konuşmasına izin verdim. zaten öyle olması gerekiyodu. neyse bu konuda kapandı işte. tam bi kavga değildi zaten.

 

Emre9 = Emre9, ayşenin voleyboldan, okuldan arkadaşı. özlem diye bi arkadaşımız var. ve bu çocuğu seviyor falan yani onlada arkadaşlar. ben ayşenin yanına gitmiştim ya yazın. bikaç gün kaldım ve baktım ayşenin telefonuna bu çocuk çağrı atıp duruyor. özlemde yanımda. ama özleme atmıyor ayşeye atıyor. garibime gitti işte. kıskandım tabi doğal olarak. ama ayşe dediki herkeze atıyo o her zaman atıyo falan. neden özleme atmıyor ? cvp yok. neyse bu konuyuda kapattım ben takmadım okadar. ufak bi tartışmamsı bişeydi işte.

 

Ceyhun = Ve geldik olayın koptuğu yeree. ceyhun olayını zaten önceki yazılarımda anlattım okuyucularım biliyordur. şimdi olayın tam açıklamasını hiç bi yazımda yapmamıştım sanırım. tam açıklayım bu olayı şimdi. yazın ben ayşenin yanındaydım 1 hafta kadar kaldım ve döndüm. insan sevdiğinden ayrılınca, ve aklında bi sürü plan var işle ilgili ve uzun bir süre daha göremicek sevdiğini. ne durumda olduğumu bi düşünün ? Sevdiğinden ayrılıyosun işte ya, sevmeyen anlayamaz. sevenlerde bu olayı yaşayanlarda öyle bir biliyodur ki. neyse ben cumartesi akşamı bindim oradan ve pazar sabahı konyadaydım. pazar günlerinden nefret ederim ! ben hiçbir pazar gününü sevmedim ömrümde ! neyse dükkana geldim sonra eve geçtim, birazcık yol yorgunluğu vardı. ve nefes alamıyodum ben. nefes alamam hava değişikliği yada yorgunluk değildi ! sıkıntıdandı. bende kalp var. sıkıntıya gelemiyorum. ve düşünüyodum bidaha ne zaman görüşürüz ? falan filan aklımda bunlar vardı. neyse eve geçtim. telefonum bozuldu sıkıntıdan aldım hattı attım telefonu ve uyumaya çalıştım ama nerdee uyyamazsın ki , gittim hemen bi telefon buldum ve ayşeyi aradım. telefona cevap vermedi misafir olduğunu söyledi mesajda, ve bikaç saat sonra aradı. fazla konuşamadık 1-2 dk konuştuk. ve misafirler ceyhunlardı. ben burada nefes alamıyorum sinirden delirecem ayşeyle konuşmak geliyo içimden deliriyorum. arkadaşların yanına gidiyorum falan delimisin diyorlar, neyse telefonda ayşeye söyledim. böyle böyle delircem nefes alamıyorum ayşenin bana dediği şey ise dalga geçercesine, gülerek ” hava değişikliğindendir ” . gelde üzülme , delirme. neyse ceyhundan ilk nefretim o zaman başladı ! çünki misafirler onlardı.  daha sonra ayşe bu çocukla okula yazılmaya gidiyor beraber gidiyorlar, çocuğa hat alıncak beraber gidiyorlar falan. dedim ya nefes alamıyorum sıkıntıdan. bide düşünüyorum şimdi ulan ben burda deliriyorum kız biraz olsun bana ilgi göstermiyor o çocukla konuşuyordur gülüşüyolardır falan diye, deliriyorum ya resmen. kıskandım tabi bayabi kavga ettik. neyse çocuk geri döndü istanbula. ayşenin numarasını almış mesajlaşıyorlarmış bu yüzden kavga ettim. msn ini almış bu yüzden kavga ettim. neyse bigün çocuk ayşeden cam açmasını istemiş ve ayşe açmış. anlatıyorum kıza ya nasıl cam açarsın? niye açıyosun ki ? çocuk seni göreli 1 hafta olmuş ve cam açmanı istiyor diyorum. normal değil. özlüyodur, görmek istiyordur. falandır filandır. ama ona normal geliyormuş bu durum. bu yüzden de kavga ettik. neyse çocuğu baya bi merak ettim ve biraz araştırayım dedim. çocuğun maillerine bakıyorum kızlara attığı mailler sapıkca. arkadaşlarını araştırdım saçma sapan. neyse çocuk istanbuldan gene geldi ayşenin yanına ve ayşenin makinasında msn açtı. ve aynen devam ediyor konuşmalar sapıkça. ne kadar ayşeye iyi davransada ayşe onu iyi sansada çocuğun kötü olduğunu bir türlü anlatamadım ! neyse bilgisayarı kontrol ediyorum ben hala. baktım ayşenin resimlerinin olduğu klasörü buldu ve resimlere bakıyor. ben çıldırıyorum burada. ve ayşeyede bişey diyemiyorum. neyse bu olaylar geçti. çocukla gezmeye bari çıkmayın dedim. ve ayşe eve geldi yengesi gezmeye çıkın hadi demiş. ve çıkmışlar. ayşe ben sana gezmeye çıkma demedimmi ? diyorum. ayşe bana diyoki mecbur gibi hissettim kendimi çıktım işte. yav sevdiğin kişi bişey istiyor yapmak o kadar zor değilken neden yapmayasın ? nesi zor ya? yengene diyemiyomusun ? hastayım. gitmek istemiyorum. dersim var falan. yav benim canımın sıkılma sebeplerinden biride senle az konuşcak olmamdı. derslerin vardı. derslerinden geri kalma diye konuşamıcaktık az konuşcaktık. rahatsız etmek istemiyodum. ulan ben bunları düşünürken sen çocukla gezmeye çıkıyosun ya ! ben yarım saat konuşabilirmiyiz diye düşünüyorum mesaj atsam rahatsız olurmu kafası karışırmı diye düşünüyorum sen gezmeye çıkıyosun. neyse bu olay bayabi canımı sıktı. ve sıkıntıya gelemiyorum. çocukla konuştum biraz iyi biri gibi ama ben genede deliriyorum ve sinirimi çocuktan çıkarmak istiyorum. aslında çocuğu öldürmek gibi bi niyetim yoktu. arkadaşlar dediki çocuğu korkut biraz olmadı gider döveriz falan. ben çocuğu öldürmekle korkutmak istedim, ve ayşe aradı ben çocuğu öldürmek istediğimi söyledim. ayşe dediki beni hiçmi düşünmüyosun benim yüzümden biri ölcek falan filan. ben o sinirle umrumda değilsin demişim. neyse sonra özür falan diledim ama nerdeee. bunu dedim diye ve önceki kavgalar yüzünden soğudu bitti işte.

şimdi düşünün ; bu kavgaların hepsini okudunuz. bu kavgalarda genelde kim haklı ? sadece seviyodum. ve neyse dün bunları düşündüm işte. ulan bütün kavgalarda ben haklıyım ya nerdeyse hepsinde ben haklıyım sadece sevdim yav. oda sevse biraz olsun istediklerimi yapmaya çalışmazmı ? göz yummazmı bişeylere ? neyse düşündüm düşündüm düşündüm ve üzülmemem gerektiğine karar verdim. artık üzülmüyorum ve üzülmücem. şimdi tek merak ettiğim şey bu kavgalarda soğuncak bişey yoktu. sen bi anda soğudun ya. sevmiyosun ya. eskisi gibi hissetmiyosun ya ben şimdi şunu düşünüyorum bu kavgalardan başka bizim bi kavgamız varmıydı ?varsa lütfen aşağıda yorum yaz kısmından yazarmısın ? üzülmücem artık. ben üzülüyorum diye mutlu oluyosun ya hani sen, hani cumartesi günü arkadaşta olmayalım silelim dediğimde ben burda ağlarken sen orda burak la özlemle konuşurken kahkaha atıyodun ya hiç bişey olmamış gibi, belkide benim sildiğime seviniyodun ya. sevinme artık. üzülmücem. sadece merak ettiklerime cevap ver burdan yeter. başka kavgamız mı vardı ? yada bunlardan başka soğuma sebebinmi vardı ?

Yorumlardan Sonra Edit..

Offf Yorumlara Bakın Önce Sonra Şarkıya Play Diyin.

[Audio:http://www.emrearici.com/gittigin.mp3]

23 Yorum

 1. H4Ruη 13 Ekim 2008
 2. M€RV€ 13 Ekim 2008
 3. Ali 13 Ekim 2008
 4. Uqan 13 Ekim 2008
 5. asherose 14 Ekim 2008
 6. Emre 14 Ekim 2008
 7. asherose 14 Ekim 2008
 8. Emre 14 Ekim 2008
 9. asherose 14 Ekim 2008
 10. Emre 14 Ekim 2008
 11. ph3tus_ 14 Ekim 2008
 12. asherose 14 Ekim 2008
 13. Emre 14 Ekim 2008
 14. lowekorkmaz 14 Ekim 2008
 15. H4Ruη 15 Ekim 2008
 16. CHaTLaX 15 Kasım 2008
 17. Burak 30 Kasım 2008
 18. Emre 30 Kasım 2008
 19. DELIRECO 2 Aralık 2008
 20. Nury 13 Şubat 2009
 21. delpi 2 Mart 2009
 22. dlp 2 Mart 2009
 23. Mf.Rub 16 Nisan 2009
 24. Pingback: Emre ARICI » Nedensiz, sebepsiz 15 Aralık 2009

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.