Bir sonraki Android saat modelinin tasarımı size ait olabilir

Teknolojiyle içli dışlı olan hemen herkes, Google’ın sağladığı iş imkânlarından ve eğlenceli ofis ortamından muhtemelen haberdardır. Google’da işe girmek her ne kadar zor olsa da, hazırlayacağınız Android akıllı saat tasarımını Google’ın kullanmasını sağlayabilirsiniz. Bu sonbaharda yeni Android Wear akıllı saatini çıkarmaya hazırlanan şirket, dünyanın dört bir yanından kullanıcıların hazırladıkları tasarımları kabul ediyor.

Bu zamana kadar tasarlanan akıllı saatlere nazaran daha sıra dışı bir şeyler üretmek isteyen teknoloji devi Google, bunun için kalabalıkların kreatif düşünce gücüne güveniyor. Paper dergisiyle iş birliğine giden şirket, yeni Android Wear modelinin tasarımı için sosyal medya bazlı bir yarışma düzenliyor.

Bugüne kadar Zoe Jordan, Rebecca Minkoff ve Ted Baker gibi ünlü modacılarla çalışan Google, bu sefer sosyal medya kullanıcılarını bir sonraki Android akıllı saat modelini tasarlamaya davet ediyor.

Paper’da yayınlanan duyuru metninde şu satırlara yer verilmiş: İsterseniz modacılık veya tasarım öğrencisi, isterseniz de herhangi bir moda hayranı olabilirsiniz. Bu, içinizdeki tasarımcıyı serbest bırakabilmeniz için güzel bir fırsat. Üstelik bilgisayar programlarıyla içli dışlı olmanıza da gerek yok. Bir fotoğraf çekin, kağıt üzerine karalama yapın, kesin, biçin, boyayın… Size ne ilham veriyorsa, onu görmek istiyoruz!

Jürinin onayından geçen en güzel 5 konsept saat tasarımı, Android Wear’ın iOS ve Android platformları üzerinden indirilebilir temaları arasındaki yerini alacak.

Yarışmaya 15 Eylül tarihine kadar katılabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Instagram üzerinden çalışmalarınızı #AndroidWear ve #WearWhatYouWant etiketleriyle paylaşmak!

 

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.