2016 El Çanta Modelleri

2016 El Çanta Modelleri

Şık olmak sadece kendinize yakışan en iyi elbiseyi giymek değil aynı zamanda elbiseye uyumlu aksesuarları da seçebilmektir. Bayanların en sevdiği aksesuarlardan çantalar 2016 yılında bayanların dikkatini çekmektedir. Her dönem değişiklik gösteren çanta modelleri geçtiğimiz yıllardaki gibi kollarda değil ellerimizde taşınmaya başlanacaktır.

Özellikle bayanlar el çantası olmadan dışarı çıkmayı düşünmemektedirler. Birçok farklı deseni, boyutu, renkleri sayesinde tek bir çantaya bağlı kalmadan farklı çantalar kullanabilme imkânı sunulmaktadır. En iyi el çantası seçebilmek için ilk kriter çantanın içerisine koymayı düşündüğünüz eşyalardır.

Yanınızda taşımayı düşündüğünüz zor eşyalar değilse büyük bir çantaya gerek yoktur. Küçük bir cüzdan yeterli olacaktır. Eğer bir etkinliğe ya da bir buluşmaya gidiyorsanız yanınıza almanız gereken eşyalar için büyük bir çanta tercih edilebilir. Günlük bir çanta düşünüyorsanız kalitesine önem vermelisiniz.

2016 El Çantası ModelleriFiyatı düşük olan çantaların kalitesi de düşüktür. Aldığınız bu günlük çantanın yıkanabilir olması gerekir. Bu da günlük kullandığınız için temiz ve bakımlı olmasını sağlamış oluruz. Deri çantalar oldukça dayanıklıdır ve genellikle koyu renklidir. Pahalı olması bir dezavantajda olsa birkaç yıl kullanabileceğimiz ve her zaman yeni görünümü sahip olması tercih edilmesinin sebebidir.

2016 el çanta modelleri koyu ve mat renkler yerine ışıltılı ve renkli olması modaya uyduğunu göstermektedir. Metalik ve cesur tarzlardaki desenleri çantalarda görmek mümkündür. Deri çanta modellerinin yanı sıra leopar, yılan, timsah gibi sahte deriden üretilen çanta modelleri de bayanların tarzlarını ortaya çıkaran modellerdendir.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.