Manisa Kula Web Tasarım

Merhaba,

Öncelikle ufak bir şekilde kendimi tanıtayım. Çocukluğumdan bu yana kendimi bilgisayar/bilişim/donanım/yazılım sektörüne verdim. Ortaokul bitmesine yakın bilgisayarım oldu, bir bilgisayarcının yanında çırak olarak başladım ve bilgisayar konusunda ilerlemeye başladım.

Kendime web siteleri açtım, sitelerle ilgilendim, sitelerin açığı varmıdır, güvenlik konusunda neleri vardır diye araştırdım, yetmedi! Bilgisayar farklı bir dünya, ucu bucağı yok. Sonrasında ise kendime, insanlara nasıl faydalı olabilirim, farklı şeyler nasıl yapabilirim derken kendimi Web Tasarım konusunda uzmanlaştırdım. Sizde Manisa ilinde Kula ilçesinde ikamet ediyorsanız, yada Türkiye’nin her neresinde olursa olsun hizmet almak isterseniz, Firmanızı yada satmak istediğiniz bir ürünü Google ve diğer arama motorlarında ilk sayfada yer alıp müşterilerin size ulaşmasını beklemeden siz onlara ulaşmak isterseniz yada sıfırdan web tasarım yaptırıp, Seo konusunda hizmet alıp google da üst sıralara çıkmak isterseniz bana ulaşabilirsiniz. Ben hobi olarak bu işi yaptığım ve kendime daha fazla referans biriktirmek amaçlı işler aldığım için fiyatlar gayet uygundur. Referans ve müşteri memnuniyetine önem verdiğim için iş kalitem ve ahlakımdan memnun kalacağınızdan emin olun! Kolayca müşterilere ulaşabilir, google da kolayca üst sıralarda olabilirsiniz. Memnun kalmama durumu ve istediğiniz şekilde olmama durumunda geri para iadem vardır.

Sizde artık milyarlarca para harcamadan sitenizi, ürününüzü, firmanızı yada hizmetinizi milyonlara ulaştırabilecek, Google da ilk sayfada olabileceksiniz.

Faydalarından biraz bahsetmek gerekirse;

Google’da üst sıralarda olmak firmanızın kalitesini gösterir.
Google’da üst sıralara çıkmak müşterinin sizi kolay bulmasını sağlar.

Diyelim ki, bir ürün alacağımızda, yada bir firma aradığımızda ne yapıyoruz? Google’a girip en üstteki sitelere bakıp işimizi hallediyoruz. Google’da ilk sıralarda olmak ayrıcalıktır, size iş, müşteri kazandırır.

Onlarca referansımı görmek ve hizmet almak isterseniz Bana Şu şekilde ulaşabilirsiniz;

Facebook: http://facebook.com/memrearici42

Telefon: 0542 637 83 61

E-mail: emre_42@msn.com

Yorum Yaz